Іграшки

Дитячі іграшки — фантастичний світ мрії дитини

Сучасна індустрія розваг для найменших пропонує величезний вибір різноманітних варіантів. Іграшки для дітей такі цікаві, що задоволення від них отримують і діти, і дорослі. А особлива втіха для сім’ї — вибирати. У мережі гіпермаркетів «АШАН» — багатий асортимент іграшок для хлопчиків ідівчаток різного віку, з різними схильностями та захопленнями. Можна використати інтернет-магазин — замовити через сайт, а потім відвідати гіпермаркет, щоб забрати замовлення.

 

Всесвіт фантазії

Не тільки розвага, а й розвиток — ось оптимальні характеристики та властивості дитячих іграшок, які уявляють собі будь-які батьки. Але ми рекомендуємо різноманітність. Нехай у малюка будуть оригінальні конструктори, навчальні розважалки, незвичайні м’які тварини, інтерактивні фігурки та багато-багато іншого. Підбираючи щось у подарунок, дотримуйтеся головного принципу — прислухайтеся до інтересів дитини. А купити все, що забажає допитливий дитячий розум, допоможуть магазини всеукраїнської мережі «АШАН». 

Переглядайте каталог і знаходьте такі товари з чарівних полиць:

- ляльки та пупси, аксесуари для них;
- набори для дитячої творчості (малювання, аплікації, створення об’єктів із паперу та дерева тощо);
- пазли;
- машинки й інша техніка;
конструктори;
- книжки для дітей різного віку;
- інтерактивні іграшки на керуванні;
- розваги для новонароджених і малюків до трьох років;
- роботи;
- головоломки;
- м’які іграшки;
- надувні предмети;
- товари для веселих свят та багато іншого.

Як вибрати?

Вирушаючи у магазин за іграшками, складіть приблизний список покупок — так ви зможете уникнути позапланових витрат. Одразу домовтеся із сином або донькою про те, що під час цього візиту куплятимуться тільки заздалегідь обумовлені предмети. Кожна іграшка має бути ретельно розглянута — близьке «знайомство» дозволить вирішити, чи дійсно це те, що потрібно. А також переконатися, що лялька,машинка або м’яка тваринка якісні.

В «АШАН» діткам можна все: продавці-консультанти допоможуть розпакувати вподобану іграшку або гру. Це дивовижне царство сучасних розваг для юних дослідників. Якісний асортимент всеукраїнської мережі гіпермаркетів подарує багато веселих хвилин, а ще допоможе визначитися зі схильностями, розвинути здібності на майбутнє. А ціна на товари, що сподобалися, потішить помірністю. Стежте за сезонними акціями!

 

Для зв'язку з нами