Ігрові фігурки

Ігрові фігурки — нехай дитина фантазує!

Розвинути фантазію дитини, допомогти їй створити свою казку допоможуть мініатюрні фігурки реальних і фантастичних тварин, динозаврів, чоловічків. Збирати колекцію або грати різними фігурками — все це так захоплююче! 

Фігурки для дітей - мультфільм оживає

Маленькі поні — мрія кожної дівчинки. Одна фігурка або набір — це найкращий подарунок для маленької фантазерки. З ними вона може відтворити побачене в мультфільмі або вигадувати власні ігри.

Хлопчиків вразять трансформери. Роботи складаються й розкладаються найнеймовірнішим чином. Це розвиває не тільки фантазію дитини, але й дрібну моторику, логіку, координацію.

У магазині представлені іграшки у вигляді героїв мультиплікаційних фільмів: фіксиків, черепашок ніндзя, свинки Пеппі та інших. Це можуть бути окремі або колекційні фігурки, комплекти з додатковими предметами. Гра ніколи не буде нудною!

 Дивовижні фігурки для ігор

Приголомшливі динозаври захоплять не тільки хлопчаків. Барвисті, практично як живі фігурки дивовижних тварин заволодіють увагою допитливих дівчаток. Допоможіть дитині оживити її казковий світ драконами та єдинорогами. Барвисті тварини наповнять його новими сюжетами.

Іграшкові фермерські тварини стануть персонажами ігрових сценок із реального життя. Якщо дитина любить ходити в зоопарк, проводити час в селі у бабусі, на дачі серед домашніх тварин, то фігурки коней, корів, котів, собак, тропічних тварин допоможуть відтворити приємні моменти з життя.

Нехай дитина сама виростить свою тварину. Купіть їй набір із 12 яєць. Помістивши їх в воду, через якийсь час вона отримає 12 крокодильчиків!

Серія ігрових фігурок для хлопчиків

Солдатики різних епох — що може бути краще за цей подарунок для хлопчика? У магазині є армії середньовічних воїнів, сучасних солдатів або часів Другої світової війни.

На додаток до них придбайте іграшкові машинки. Нехай юний герой збере колекцію Mattel ручного керування або міні-моделей Techno Park в індивідуальних банках. Любителям піратської тематики пропонується комплект із фігурок і піратського корабля.

Серія фігурок для дівчаток

Дівчата оцінять інтерактивні набори. Кошик із найрізноманітнішою їжею стане улюбленою іграшкою майбутньої господарки. Фрукти, овочі, напої — понад 50 дрібних деталей комплекту!

Для модниць пропонуються шкатулки з люстерками, сумки з ляльками і навіть набори наклейок із улюбленими героями, які можна клеїти на руки! Ціни на комплекти більш ніж доступні.

Підібрати підходящу іграшку можна через інтернет на сайті гіпермаркету. Скористайтеся фільтрами, щоб відсортувати товар за потрібними параметрами. До кожної позиції наведено докладний опис, є ціна, позначка про наявність у магазині. Якщо вказано, що такого товару немає, його можна замовити. Продаж здійснюється в магазинах мережі — вкажіть своє місто, знайдіть адресу найближчого магазину та вирушайте за обраною іграшкою.

 

 

Для зв'язку з нами