Головоломки

Товарів 1 до 48 з 51

Дитячі головоломки — цікава розвага з користю

Діти ростуть і змінюються швидко, ігри для малюків стають неактуальними, і батьки підшукують цікаві іграшки. Вони допомагають розвивати логіку й уяву, тренують дрібну моторику, навчають побутових ритуалів тощо.

Головоломка для дітей — це гра, розвиток і чудове проведення часу для всієї родини.

Придбати різноманітні логічні ігри можна в мережі гіпермаркетів АШАН. Магазини працюють у великих містах України. Перш ніж купити розвивальні аксесуари, можна подивитися лабіринти або кубики онлайн — на сайті АШАН. Це прекрасна можливість дізнатися про переваги того чи іншого товару, прицінитися й уточнити, в якому саме магазині іграшки, що сподобалися, є в наявності.

 

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

 

 

Ребуси або загадки — обираємо інтелектуальні розваги

В асортименті є безліч захоплюючих ігор для дітей і батьків. Їх рекомендується підбирати відповідно до того, які навички вже засвоїла дитина. Більшість головоломок допоможуть вивчити:

 • кольори та відтінки,
 • цифри,
 • геометричні фігури,
 • пори року,
 • рослини, тварин,
 • нескладні логічні ланцюжки.

Не варто думати, що примітивні мозаїки або кубики для найменших не будуть їм цікаві та швидко набриднуть. 

Навіть звичайні дерев'яні деталі з різнокольоровими цифрами на гранях здатні привернути увагу малюка на досить тривалий час.

Матеріали, з яких виготовлені мозаїки та головоломки, також різноманітні:

 • пластик,
 • метал (металеві деталі призначені для старших дошкільнят),
 • картон,
 • дерево.

Чому варто віддати перевагу головоломкам, а не звичайній іграшці

По-перше, інтелектуальні ігри — це завжди користь. Окрім того, що вони несуть навчальне навантаження, ці розваги допоможуть виявити творчі або інші здібності маленької особистості. Якщо дитині подобається спокійне проведення часу за математичним конструктором, вирішувати задачі, то її варто віддати до спеціалізованої школи. Маленький розбишака у захваті від спінера або дзиґи? Дитині терміново потрібна спортивна секція або розвивальний клуб із рухливими іграми.

 

По-друге, даний вид іграшок абсолютно універсальний. У каталозі представлені ігрові набори, які зацікавлять і хлопчиків, і дівчаток. Головоломка, мозаїка, конструктор або малюкова «розвивалка» — вибрати є з чого.

 

По-третє, ігри виготовлені з безпечних матеріалів, з урахуванням вікової групи. Дітям до трьох років не варто давати у «вільне користування» предмети з дрібними або гострими деталями, щоб уникнути травм.

 

По-четверте, ребуси й головоломки — чудове рішення для всієї родини. Такі заняття захоплять не тільки дитину. Ви здивуєтеся, але дідуся й бабуся помолодшають на очах і з азартом кинуться розгадувати, збирати, пізнавати та компілювати разом із дитиною, адже це набагато цікавіше, ніж дивитися телевізор або читати рецепти й новини в інтернеті.

 

Для зв'язку з нами