Розвиток і творчість

Дитячі набори для творчості

У мережі АШАН знайдуться цікаві дитячі набори для творчості дитини будь-якого віку й захоплень. Обираючи різні комплекти, батьки забезпечують десятки варіантів для розвитку навичок і творчих задатків малюка.

У гіпермаркеті ви знайдете нові іграшки, здатні здивувати будь-яку дитину, хоч чим би вона цікавилася. Каталог іграшок охоплює різноманітні набори для: 

  • ліплення;
  • малювання;
  • розпису;
  • рукоділля;
  • декорування.

Для розвитку дрібної моторики рекомендується купити тісто-пластилін. М'який, пластичний — з ним впорається навіть малюк. Якщо спочатку обрана комбінація з шести кольорів, то пізніше можна докупити ті, які швидше за все витрачаються. Виріб із глини своїми руками теж захопить дитину. Візьміть йому набір справжнього гончара: гончарний круг, інструменти, глину. Кінетичний пісок — ще один спосіб розвинути моторику.

Старша дитина захопиться рукоділлям. Для дівчаток пропонуються комплекти для створення прикрас, шкатулок, чохлів, сумок, шарфиків, картин у різних техніках. Вишивка і в'язання, аплікація та шиття, квіллінг і декупаж — нехай дівчинка проявляє креатив, як їй більше подобається!

Дозвольте дитині реалізувати свої художні здібності — придбайте набір для малювання або розпису. Матеріали для створення картинки розвинуть її фантазію. Нехай вона створює картини з піску або блискіток. Покажіть дитині, що кольорові фарби вигадані не тільки для малювання на папері або розпису предметів. Виявляється, ними можна розмальовувати обличчя й тіло! Фарби для боді-арту, створення гриму для обличчя стануть для дитини справжнім відкриттям!

Запропонуйте маленькому творцеві розмалювати свої вироби або вже готові предмети. У гіпермаркеті продаються комплекти магнітів, посуду, фігурок для розфарбовування. Оберіть набір для декорування — допоможіть дитині реалізувати свій потенціал.

 

 

Розвиваючі творчі ігри

Набори з проведення різних наукових дослідів — це найцікавіша гра навіть для дорослого. Вибухові, мильні, хімічні досліди захоплять непосиду, дадуть йому важливі практичні знання. Не переймайтеся, під час ігор будинок не постраждає — в кожну коробку вкладена докладна інструкція.

Для купання у ванній підійдуть не тільки гумові тварини. Водні процедури можна перетворити на справжнє свято, якщо використовувати спеціальні кольорові бомбочки. Купуйте готові або візьміть набір для їхнього виготовлення — дитина сама створить свою бомбочку і випробує її в справі.

Обирайте — де завгодно, забирайте — де зручно

Зручний каталог АШАН дозволяє обрати подарунок через інтернет, не витрачаючи час на пошуки потрібного товару в магазинах мережі. Скористайтеся фільтрами, сортуючи товари за видом творчості, матеріалами, виробниками. Для кожної позиції вказана ціна, докладний опис, наявність у продажу й адреса гіпермаркету, де її можна придбати. Оберіть подарунок, вкажіть своє місто і приїжджайте в найближчий магазин за покупками.

 

Для зв'язку з нами