Особлива пропозиція

 1. Ковдра полуторна LovSun (150*210 см)

  Ковдра полуторна LovSun (150*210 см)

  Звичайна ціна: 410,67 грн

  Special Price 325,00 грн

  -21%
 2. Контейнер на коліщатках Bplast (20 л)
 3. Чай в пакетиках Greenfield «Premium Assam» (100 г)
 4. Скатертина довга (140*180 см)

  Скатертина довга (140*180 см)

  Звичайна ціна: 238,06 грн

  Special Price 195,56 грн

  -18%
 5. Крем-мило Dove (135 г) огірок

  Крем-мило Dove (135 г) огірок

  Звичайна ціна: 20,16 грн

  Special Price 19,05 грн

  -6%
 6. Плед картатий (140*200 см)
 7. Шампунь-настій Кедр Агафьи (280 мл)
 8. Крем-мило Dove (135 г)
 9. Комплект килимків «Комфорт» (50*60 см; 60*80 см)
 10. Крем-мило Dove (135 г) інжир
 11. Розгалужувач (5 шт)

  Розгалужувач (5 шт)

  Звичайна ціна: 5,41 грн

  Special Price 4,90 грн

  -10%
 12. Рушник кухонний (35*60 см) в асортименті

  Рушник кухонний (35*60 см) в асортименті

  Звичайна ціна: 13,20 грн

  Special Price 10,50 грн

  -21%
 13. Сир Радомер 45% (1 кг)
 14. Ручка-коректор Delta (8 мл)
 15. Штора для ванної кімнати з кільцями (145,0*145,0 см)
 16. Ганчірка YORK (50*58 см)
 17. Друшляк BANQUET Shine З ручками (1545124)
 18. Антифриз AKVILON «ULTRA-40» (1 кг)
 19. Ковдра Долина Снів (140*205 см)

Ашан: магазин для тих, хто робить покупки з розумом

Недорогі товари засмучують вас своєю низькою якістю? Вам доводиться здійснювати марш-кидок за адресами декількох магазинів, щоб купити найкраще за найвигіднішою ціною? Досить! Ви гідні більшого.

Гіпермаркет-дискаунтер Ашан стане вашим надійним помічником у розумному шопінгу. Ми скрупульозно контролюємо якість кожного товару, що стоїть на полиці або перебуває на складі. І в нас справді найнижчі ціни. Ми пишаємося кожним задоволеним клієнтом і робимо все, щоб ви не розчарувалися.

 

Тільки перевірений товар — на полицях Ашан

За роки роботи ми вибудували чітку схему співпраці з постачальниками. Серед них ми заробили славу найбільш вимогливих і строгих партнерів. Наші співробітники ретельно контролюють температуру доставки, прийом і санітарно-ветеринарні сертифікати продуктів. Усе, що не відповідає нашим високим стандартам якості, — відправляється назад.

 

Чистота й порядок — наша жорстка норма, а не перевага

Ми постійно чистимо та дезінфікуємо виробничі цехи й робочі інструменти безпечними хімічними засобами. Щомісяця Ашан проводить контроль якості прибирання цехів, запрошуючи для цього експертів із лабораторій СЕС, ОВМ і незалежної лабораторії. Ви не побачите в нас комах-шкідників, тому що їх у нас немає.

Наш персонал одягнений в охайний спецодяг. Кожен співробітник знає та виконує правила гігієни й санітарних норм роботи з товарами різних категорій і, звичайно, продуктовою групою. Співробітники, які працюють зі свіжими продуктами, в обов'язковому порядку проходять навчання із санітарної гігієни та харчової безпеки відразу ж після прийому на роботу.

 

У нас ви знайдете тільки свіжі продукти

 • Наш фарш зроблений винятково зі свіжого м'яса. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками, перевіреними роками успішної співпраці. Їхній транспорт обладнаний сучасними холодильними камерами, які дезінфікуються перед кожним транспортуванням. М'ясні туші перевозяться в підвішеному стані.
 • Щомісяця Ашан проводить фізико-хімічні та мікробіологічні дослідження своєї продукції в лабораторіях ОВМ, СЕС і «Екомедсервіс».
 • У штаті кожного гіпермаркету є лікар загальної гігієни та ветеринарний лікар.
 • Температура складських приміщень і холодильників зберігає свіжість продуктів. А якщо щось виходить із ладу, в кожному магазині є фахівець з обслуговування холодильного устаткування.

Ми постійно контролюємо якість продукції, щоб ви раділи своїм покупкам, приходячи додому.

 

Усі страви готової кулінарії ми готуємо зі свіжих продуктів

Якщо в товару закінчується термін придатності, ми негайно знімаємо його з продажу. Таку продукцію в жодному разі не використовуємо для приготування страв готової кулінарії. Товари з вичерпаним терміном придатності відправляються на утилізацію.

 

У нас працюють добрі, привітні люди

Наші господарі й господині кас обов'язково посміхнуться вам, навіть якщо потрібно зробити скасування, а за вами вже зібралася черга. Кожен член нашої великої команди, від стажерів до топ-менеджера, — привітний і доброзичливий з усіма без винятку.

 

Ашан — це не просто покупки! Це можливість знайти все необхідне під одним дахом, з користю й задоволенням провести час у наших великих, просторих гіпермаркетах, зайти в бутикові галереї, побалувати себе та свою родину приємними сюрпризами, акціями й цікавими пропозиціями!

Ласкаво просимо на веб-сайт!
Просимо обрати мову: