Конструктори Lego

Товарів 1 до 48 з 577

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

LEGO конструктор: гра, яка підкорила всіх

Пластикові деталі з шипами та пазами давно завоювали планету. Конструктори «ЛЕГО» із задоволенням збирають дівчатка та хлопчики, малюки та їхні батьки. Проблема є лише з вибором, коли необхідно купити комплект у подарунок.
Аби зорієнтуватися в наявному асортименті, відвідайте один із гіпермаркетів «Ашан Україна» (Київ та інші міста країни). Також замовити фірмовий набір LEGO можна через інтернет-магазин мережі.

Популярні серії

Треба віддати належне маркетинговому відділу «ЛЕГО» — вони блискавично реагують на вихід практично кожного популярного мультсеріалу, а іноді й кінострічки, випускаючи відповідний набір. Відтак у дітей з’являється можливість не просто збирати різні конструкції, але і опрацьовувати сюжетні лінії, що полюбилися, розвивати фантазію, вигадуючи нові ходи, колекціонувати фігурки симпатичних персонажів.
Згадані лінійки виходять обмеженим тиражем, адже популярність мультфільмів з часом падає. Але компанія випускає й постійні серії. Серед них:

 • DUPLO. Дрібні елементи дитина 3–5 років може проковтнути, тому для малюків виготовляють набори з яскравих великих блоків;
 • Creator. У ці комплекти входять деталі для складання машин, будинків;
 • City. Напевно, найбільша серія, що дозволяє складати міста, їхніх жителів, що знайомить з професіями та різними місцями (наприклад, пожежною частиною, поліцейським відділком, космодромом, потягом, зоопарком тощо);
 • Mindstorms. Серія, що знайомить дітлахів зі світом роботів;
 • Brick heads. Набори із супергероями.

Вибирати зі знанням справи

Ігровий процес захопить дитину тільки тоді, коли заняття їй цікаве. Тому під час покупки набору LEGO враховуйте:


  1. Вік малюка. Його вказують на коробках, зазвичай це діапазон від 2 до 7 років. Купуючи комплект, орієнтуйтеся на те, чим здебільшого грається дитина, чи ходить вона до школи або садка.
  2. Стать і захоплення того, кому призначається подарунок. Є як універсальні набори, так і їхні «побратими», призначені тільки для хлопчиків або дівчаток. Для юних леді каталог бренду пропонує комплекти з диснеївськими принцесами, ельфами тощо. У таких наборах переважають деталі барвистих кольорів. Хлопчаки будуть в захваті від «Ніндзяго», «Некзо» «Найтс», моделей легендарних марок машин.
  3. Кількість деталей (вказано на упаковці) і обсяг коробки. Величина останньої не гарантує, що в ній буде більше блоків, ніж в наборі менших розмірів. Конструктор може містити великі елементи — корабель, частину ландшафту. До речі, чим більше деталей в комплекті, тим вища його ціна. Занадто демократична вартість набору повинна змусити насторожитися і ретельно перевірити дані виробника.
Перевага комплектів LEGO та конструкторів взагалі полягає в тому, що вони допомагають розвивати фантазію дитини, її просторову уяву, здатність концентрувати увагу. До того ж деталі деяких наборів можна комбінувати і будувати фантастичні міста всією сім’єю.

Для зв'язку з нами