Іграшки для малюків

Іграшки для самих маленьких в Ашан

Безпечні, такі, що пройшли контроль якості, — лише ці іграшки потрапляють на полиці гіпермаркету АШАН. Водночас асортимент товару дозволяє знайти саме те, що потрібно вашій дитині, враховуючи її вік, стать та інші особливості.

 

З народження діти виявляють інтерес до яскравих іграшок. Супермаркет пропонує на вибір підвісні карусельки, які кріпляться до ліжечка або візка. Яскраві фігурки тварин виготовлені з безпечних матеріалів, надійні й симпатичні. Для немовлят є м'які моделі на кліпсах — нехай улюблене звірятко супроводжує на прогулянках, охороняє сон, буде поруч під час денних ігор. Є також підвісні іграшки, що говорять і захоплюють увагу дитини з народження.

 

Обов'язковий предмет побуту для немовлят — прорізувачі для зубів. У магазині можна купити тверді або м'які брязкальця, гризучи їх, малюк масажує ясна. У каталозі товарів для немовлят знайдуться механічні тварини з екологічного пластику, що розвивають увагу, колірне сприйняття, координацію рухів. Іграшки для новонароджених включають пластмасові або гумові предмети для купання: качечок, тварин, у вигляді кубиків, дрібних фігурок.

 

Для розвитку дітей від півроку до року підійдуть ігрові набори. Про кольори, рахунок до п'яти розкажуть навчальні кольорові олівці. Кожен із п'яти предметів відтворює більше ніж 35 різних звуків, фраз, пісень із мультфільмів.

 

Якщо вирішили замовити для дитини навчальні подарунки, зверніть увагу на ігровий набір «Розумне цуценя». Іграшка перемикається між трьома рівнями навчання залежно від віку дитини: від 6 місяців, від року і від півтора року. Вона навчить малюка алфавіту, частин тіла, а також розважить його веселими піснями. 

 

Ігри для дітей від року

У цьому віці корисні пізнавальні ігрові набори. Під веселі пісеньки вони навчать малюка рахунку до п'яти, назв кольорів. Музичний стіл, дитячий планшет, пульт, телефон — такі інтерактивні ігри розвивають моторику, сприйняття, логіку, пам'ять.

 

В арсеналі дитини мають бути не тільки логічні та інтелектуальні розваги. Для ігор поза домівкою зручніше використовувати каталки, пасочки, відерця, лопатки. Все це батьки знайдуть у величезному асортименті на полицях гіпермаркету.

 

Чим старше дитина, тим цікавіше їй грати з іграшками, які потребують виконання складних завдань. Так звані сортери привчають думати логічно, складаючи предмети за певним принципом, орієнтуючись на їхній колір, форму, картинки. Конструктори розвивають моторику, концентрацію, координацію, а головне, це чудові інструменти для розвитку фантазії! Саморобні фортеці, будинки, гаражі, цілі міста — все це захоплює дитину й надихає на творчість.

 

Пропонуємо підібрати потрібну іграшку через інтернет на сайті гіпермаркету. На ньому вказані поточні акції, товари, виставлені на розпродаж. Скориставшись зручним каталогом, ви можете онлайн вибрати необхідний товар, ознайомитися з його детальним описом, розглянути на фото. Продаж товару здійснюється через касу гіпермаркету. Уточніть на сайті ваше місто та знайдіть найближчий магазин.

 

Для зв'язку з нами