Все для немовлят

Все для малюків: гіпермаркет АШАН уже зібрав необхідне

Від пустушок і йоржиків для пляшечок до ліжечок і автокрісел — супермаркет зібрав весь товар, необхідний для немовлят та їхніх батьків. Якщо ви відклали покупки для малюка на час після народження, ви знайдете необхідні речі в одному відділі магазину. Беручи їх заздалегідь, не бійтеся щось упустити — ви завжди можете купити в мережі АШАН все для новонароджених.

 Предмети догляду за новородженими

Із перших днів малюк потребує ретельного догляду, особливо гігієнічних процедур. Батькам потрібно ванночка для немовлят і термометр для води. Перевірте, чи не забули ви про інші важливі аксесуари для купання: про шапочку, надувний комірець, ніжну губку, махровий рушник.

Старшим дітям потрібен більший набір аксесуарів. Щоб купання було приємне, знадобляться оригінальні іграшки. Для проведення інших процедур із догляду після купання підберіть гребінці, манікюрні набори.

Коли з’являться перші зуби у дітей, візьміть зубну щітку й пасту для найменших. Із дорослішанням необхідний такий важливий аксесуар, як горщик. Стильні, сучасні, зручні — ви знайдете відповідний навіть для перебірливого малюка.

 Якісні товари для годування

Товари для новонароджених, призначені для годування, мають відповідати високим вимогам якості. Перш ніж потрапити на полиці нашого магазину, продукція проходить ретельну перевірку на відповідність чинним нормам. Соски, пляшечки для годування, поїлки — асортимент складається з виробів відомих виробників.

Купуйте ложки, чашки, тарілки, а також комплекти з них. Додатково пропонуються корисні аксесуари: контейнери для зберігання пляшок, йоржики для їхнього миття — дрібниці, які полегшують життя мами. Тут же знайдуться механічні молоковідсмоктувачі, які завжди збирають хороші відгуки мам.

Створіть дитячу кімнату та комфортне місце в автомобілі

Обладнайте дитячу, купивши все необхідне в АШАН! Тут ви знайдете ліжечка для дітей до трьох років та манежі, стільчики та ходунки для найменших. Є меблі для дітей від трьох років і старше. Якщо товар не представлений в конкретному магазині, його можна попередньо замовити. До кожного ліжечка пропонується підібрати матрац, подушку, ковдрочку, постільну білизну — розміри й вартість задовольнять будь-які запити.

Подбайте про те, щоб дитина була в безпеці під час перебування в машині — придбайте відповідне до її віку автокрісло.

 Чудові подарунки дітям — іграшки

У магазині представлено асортимент іграшок для дітей різного віку. Для крихіток пропонуються цікаві брязкальця, карусельки на ліжко та візки, зубогризки й прорізувачі для зубів. Рік і старше — період, коли цікаві розвивальні, інтерактивні ігри, набори для творчості. Тут же можна знайти іграшки з улюбленими героями популярних мультфільмів, розвивальних відео.

АШАН береже час і сили батьків — обирати потрібні предмети можна через інтернет на сайті гіпермаркету. Зручний онлайн-каталог охоплює всі доступні для продажу товари, а також ті, які незабаром надійдуть. Скориставшись фільтром, підбирайте потрібні вироби, знайомтеся з описом. На картці кожної позиції вказана актуальна ціна, а також вартість з урахуванням акції. Будьте уважні: якщо в мережі йде розпродаж товару, інформація про це відображається на сайті.

 

 

Для зв'язку з нами