Дитячі пляшечки

Товарів 1 до 48 з 152

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Дитячі пляшечки: вибираємо кращі для малюка

Дитяча пляшечка для годування — важливий аксесуар, особливо для тих малюків, яких вигодовують на сумішах із народження. Але і новонародженим на грудному вигодовуванні необхідна пляшечка — для заспокійливого чаю, води. Скільки потрібно пляшок, із якого матеріалу та якого розміру, з якою соскою — у батьків, особливо новоспечених, виникає безліч запитань. Перш ніж купити або замовити аксесуари для годування, слід зважити всі «за» та «проти», а також дізнатися деякі особливості різних моделей.


Скло або пластик?


В інтернет-магазині «АШАН» представлений величезний асортимент товарів для малюків. Покупки можна здійснювати онлайн (у разі замовлення на суму понад 1000 грн доставка безкоштовна) і традиційним способом — у найближчому гіпермаркеті мережі.
Головне запитання, з яким стикаються батьки — які саме обрати пляшечки для дітей: скляні чи пластикові.
Скло — екологічно чистий, міцний і довговічний матеріал, стійкий до впливу високої температури, його легко мити, він не фарбується їжею. Невеликий недолік — скляна пляшка досить важка.
Сучасний пластик (або поліпропілен) теж не загрожує здоров'ю малюка. Він не містить шкідливих сполук, тож такі ємності можна стерилізувати й обдавати окропом. Вони не такі довговічні, як скляні, та ціна на них трохи нижча. Але не варто робити ставку на дешевизну: пластиковий посуд для дитини не має викликати сумніву в якості. У такого матеріалу є і недоліки: він швидко дряпається, може каламутніти.


Об’єм, шкала та форма


Найпоширеніші об’єми — 100, 250, 500 мл. Маленькі пляшечки для харчування та води можна застосовувати від народження. Надалі слід збільшувати об’єм, оцінюючи його відповідно до апетиту підростаючого малюка. Важлива також шкала, особливо в перші місяці життя дитини, щоб упевнено регулювати об’єми їжі та рідини. Достовірність шкали краще перевірити вдома за допомогою мірної склянки.
Що стосується форми ємності, то вона має бути зручна для годування, а якщо малюк вже підріс і може тримати пляшечку ручками, оптимальною і для нього. Не менш важливо, щоб форма пляшки давала змогу її ретельно вимити за допомогою йоржика.
Кришечка має щільно закручуватися або замикатися до упору.

Розмір і форма соски

Соски можуть бути виготовлені із силікону або латексу. Перший варіант кращий, адже прослужить набагато довше. Оптимальною, особливо для дітей до півроку, є фізіологічна форма соски, тим паче, якщо дитина на штучному вигодовуванні. У сосці має бути дірочка, аби дитина не ковтала разом із сумішшю повітря і потім не страждала від кольок. До речі, є моделі з антиколіковою системою — резервуаром усередині пляшки. Також від форми соски залежить швидкість поглинання вмісту. Продаються стандартні соски, більш круглі, спеціальні, для формування прикусу (необхідні за штучного вигодовування, адже сосок жінки влаштований таким чином, аби щелепи дитини розвивалися фізіологічно правильно). Є динамічні наконечники для смоктання — кінчик із більш тонкого шару матеріалу, ніж інша частина соски.

Дизайн пляшечки та поїлки

Окрім функціональності, важливе й оформлення аксесуара, адже підростаючі дітки перетворюють на іграшки все, що їх оточує. На сайті «АШАН» можна підібрати красиві пляшечки для хлопчиків і дівчаток із кришкою, ручкою або трубочкою (поїльники для старших дітей, від року). Барвисті зображення, кумедні звірятка, яскраві кольори — вибір досить широкий.
Для зручності одночасно потрібно мати 2–3 пляшечки — для сумішей, води та чаю, рідких ліків.

Для зв'язку з нами