Термоси

Товарів 1 до 48 з 105

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Термоси і термокружки в гіпермаркеті «АШАН»

Щоб вас не спіткало розчарування і ви змогли зігрітися чашечкою чаю після зимової прогулянки, важливо підібрати надійний термос. Варіантів багато, тим паче така продукція відрізняється конструкцією, розмірами, призначенням. Окрім того, виробники пропонують стильні моделі для дівчат, стримані універсальні та позитивно оформлені для дітей вироби. Визначившись із дизайном, зверніть увагу на інші характеристики.

 

Вибрати матеріал і конструкцію термоса

Такий виріб складається із зовнішньої оболонки, яка може бути металевою або пластиковою, а також металевої чи скляної колби. Комплектуючі не торкаються одне одного — тільки в горловині вони з’єднані термопрокладкою. Щоб знизити теплообмін, у якісних моделях із простору між колбою та оболонкою викачують повітря.

Збереженню температури сприяє також щільна пробка. До речі, від розміру горловини залежить те, наскільки довго продукти залишатимуться теплими або холодними. Для рідини (чаю, какао, кави) рекомендують обирати якомога вужчу горловину. На жаль, із продуктами так не вийде, але оригінальні посудини відомих марок довго триматимуть температуру і в таких моделях. Зате харчові термоси мають більший обсяг (2–40 л), у них можна класти, не змішуючи, різні продукти (двосекційні варіанти, на три та більше відділень).

Вибираючи посудину, зверніть увагу на такі моменти:
- розмір виробу (від 0,25 до 2 л, харчові контейнери — до 40 л);
- умови використання. Для офісного працівника підійде стильна термокружка, мисливці та рибалки не визнають термоси менше 1 л, школяреві буде досить посудини об’ємом 0,5–0,75 л;
- матеріал. Скляні колби краще тримають температуру, легше миються, не вбирають запахи (на відміну від металевих), але легко б’ються. Їх добре використовувати для вилазок у парк, ліс. Така посудина підійде для заварювання, виготовлення домашніх заквасок. Металеві колби — оптимальний дорожній варіант, особливо якщо полюбляєте екстремальні подорожі;
- універсальність. Точніше, ліпше відмовитися від неї, не використовувати один посуд для чаю та супів — краще купити два різні термоси для кожної групи продуктів.

 

Замовити термос в «АШАН»

Інтернет-магазин мережі гіпермаркетів містить інформацію про усі товари, які є в офлайн точках продажу. Просто зайдіть у каталог та підберіть потрібну продукцію: кожна позиція доповнена фото, тут же вказані її характеристики, ціна, є відгуки, огляди, дані про наявність у тому чи іншому магазині. Замовте термос прямо на сайті, а потім заберіть його у зручний для вас час.

Для зв'язку з нами