Настільні лампи

Настільна лампа — корисний предмет інтер'єру й елемент декору

Вибираючи світильник для письмового столу або нічники для приліжкових тумбочок у спальні, потрібно подумати про гармонію та врахувати функціональність моделей. Спробуємо розібратися в тому, яка настільна або декоративна лампа буде оптимальною для того чи іншого приміщення. У каталозі сайту мережі гіпермаркетів АШАН представлено вибір різноманітних ламп — і класика, й оригінальні ексклюзивні зразки. Перш ніж вирушити до магазину й купити обновку для будинку, варто прицінитися онлайн, почитати відгуки і рейтинги, дізнатися, де є прийнятний варіант. У цьому і допомагає інтернет-каталог мережі. Доступ до інформації онлайн допомагає не тільки потрапити на розпродаж, а й отримати кваліфіковану допомогу консультанта.

 

Робоча лампа для столу: як обрати, щоб було зручно

Не варто легковажно ставитися до предмета для освітлення робочої зони. Від потужності, виду і інших параметрів лампи залежить здоров'я очей і гострота зору. У продажу є різноманітні моделі освітлювальних приладів для домашнього та офісного використання. Особливо уважно поставтеся до освітлення робочого місця дошкільника або школяра.

Вимоги:

  • Плафон має бути конусоподібним або сферичним — тоді світло буде рівномірно та м'яко розсіюватися у приміщенні.
  • Нехай плафон прикриває лампу до її нижньої точки — інакше яскравий край буде сліпити очі, викликаючи неприємні відчуття та відволікаючи від важливого заняття.
  • Необхідно, щоб матеріал плафона був абсолютно стійким до нагрівання. Якщо це пластик, він не повинен неприємно пахнути через нагрівання у разі тривалого використання. Якщо оправа для лампочки металева, то важливо правильно підібрати саму лампочку, щоб метал не нагрівався й не створював загрози опіку.

Дитячий світильник найліпше купити з регулюванням нахилу й висоти. Так можна буде оптимально направити освітлення, а не підлаштовуватися під стаціонарний прилад. Хороший варіант — невелика лампа на прищіпці, її можна кріпити на узголів'я ліжка, щоб увечері з комфортом читати.

Колір плафона вибирайте спокійний, ближче до нейтрального. Типи ламп, які використовуються в настільних і нічних світильниках:

  • звичайні лампи розжарювання
  • галогенні
  • люмінесцентні
  • енергозберігаючі

Нічні світильники — складові затишку

Для додаткового освітлення спальні класичного дизайну найкраще підібрати моделі з класичними тканинними абажурами під тон обробки стін і текстилю. Придивіться до модних зразків оформлення інтер'єру в інтернеті, а вирушаючи в АШАН, візьміть з собою шматочки текстилю, ковроліну, фото меблів спальні. Так ви знайдете гармонійне поєднання. Важливий нюанс: щоб не перетворити інтимний куточок на яскраво освітлений офіс, не беріть занадто яскраві лампочки — в спальній кімнаті доречніше приглушене світло.

Для зв'язку з нами