Дитяча вода Малятко, 1,5 л

11,33 грн

Наявність: Немає в наявності

Дитяча вода Малятко, 1,5 л
В даний час товар відсутній
Арт.: 64505

Доступний самовивіз з магазинів, інші можливості доставки див. вище

Пошук магазину
t
  Пошук магазину
  t
   Опис

   Опис: Дитяча вода Малятко, 1,5 л

   Вода видобувається з екологічно чистого джерела і забезпечує малюка всіма життєво важливими елементами, що є в природній воді. Унікальна формула води "Малятко" розроблялася провідними вченими та експертами водної галузі. Виготовляється на заводі по виробництву води, який сертифікований як виробництво дитячого харчування. Можна бути впевненим, що малюк отримає всі необхідні мікроелементи: кальцій, калій, фтор, йод, магній, і що важливо, буде позбавлений від їхнього надлишку, які можуть нашкодити малюкові.

   Збалансований склад цієї водички допомагає правильному протіканню обмінних процесів в організмі дитини і сприяє зміцненню імунітету малюка, а науково-обґрунтована формула води "Малятко" з фізіологічною корекцією сольового складу захищає нирки дитини від непотрібного навантаження.

   Вода абсолютно безпечна і не вимагає кип'ятіння при використанні її для пиття (увага: за умови зберігання відкритої пляшки більше доби воду слід кип'ятити).

   Завдяки сучасним технологічним можливостям, власній лабораторії і багаторівневому контролю на всіх етапах створення дитячої води продукція "Малятко" відповідає найбільш вимогливим міжнародним стандартам якості (ISO 22000 (НАССР) та ISO 9001). Якість продукту підтверджено МОЗ України, Інститутом педіатрії, акушерства і гінекології АМНУ, Інститутом гігієни і медичної екології О. М. Мерзеєва.
   Додаткова інформація

   Характеристики: Дитяча вода Малятко, 1,5 л

   Країна виробник Україна
   Тип продукту Дитяча вода
   Бренд Малятко
   Об'єм 1,5 л
   Вікова група З народження
   Відгуки

   Для зв'язку з нами