Чайники

Товарів 1 до 48 з 148

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Вибираємо електричні чайники: на що звернути увагу

Заварити чай або каву, приготувати дитяче харчування, нагріти воду, коли в крані тільки холодна, — електричний чайник впорається з важливими побутовими завданнями. Це чи не найчастіше використовуваний прилад на кухні, тому потрібно вибрати модель, яка слугуватиме довго.

У асортименті мережі гіпермаркетів «АШАН» ви знайдете велике розмаїття приладів із різних матеріалів, з широкими функціональними можливостями. Звичайно, з базовим завданням — закип’ятити воду — впорається і копійчаний девайс. Але ціна не може бути основним критерієм для остаточного вибору.

chajniki Перш ніж купити електрочайник, потрібно порівняти всі доступні варіанти та їх особливості. Інтернет-магазин «АШАН» — ідеальне віртуальне місце, де можна оцінити характеристики наявних моделей, почитати відгуки, подивитися фото приладів.

Матеріали та додаткові можливості

    Чайник, що працює від електромережі, — це ємність із відкритим нагрівальним елементом всередині. Також існують так звані експрес-чайники й термоси. Більшість популярних моделей належить саме до першого типу. Залежно від матеріалу корпусу можна вибрати чайник:
  • Керамічний. Кераміка має стильний вигляд, легко миється, не іржавіє. Зазвичай такі вироби прикрашені ніжними витонченими малюнками, не шумлять під час роботи. З недоліків — досить крихкі. Те саме стосується й порцелянових моделей;
  • Металевий. Метал та нержавіюча сталь лаконічно доповнюють інтер’єр кухні. Окрім того, такий чайник легко очистити від забруднень;
  • Пластиковий. Міцна пластмаса — найбільш використовуваний матеріал для виробництва електрочайників. Не варто гнатися за дешевизною: користувачі часто скаржаться, що недорогі пластмасові прилади під час нагрівання продукують неприємний хімічний запах;
  • Скляний. Сучасні чайники зі скла вважаються безпечними в сенсі екологічності. Але вони крихкі та потребують дбайливого ставлення.

Увага на потужність

Тут все просто: що більша потужність чайника, то менше доведеться чекати закипання води. Відповідний показник для приладу з колбою об’ємом 2 л — 2200 Вт. Для 1,7 літра — 2000 Вт. Але є моделі зі звичайним об’ємом, які мають підвищену потужність — 3000 Вт. Вони працюють швидко: кип’ятять воду буквально за хвилину. Але варто зазначити, що такі чайники краще не використовувати в будинках зі старою електропроводкою.
Врахуйте також, що прилад підвищеної ємності (понад 2 л) споживає більше електроенергії.
Привабливими є моделі з термометром, підсвічуванням, регулятором температури.

Для зв'язку з нами