Система очистки води Бриз Еталон Стандарт (BRF0402)

1 250,00 грн

Наявність: Є в наявності

Система очистки води Бриз Еталон Стандарт (BRF0402)
  Доставка:
 • самовивіз із магазинів Ашан
  Оплата:
 • карткою онлайн
  (Visa/Mastercard, Privat24, Visa Checkout)
Арт.: 658034
Пошук магазину
t
  Пошук магазину
  t
   Опис

   Опис: Система очистки води Бриз Еталон Стандарт (BRF0402)

   Система очистки води Бриз Еталон Стандарт складається з трьох послідовно з'єднаних колб і забезпечує триступеневу комплексну очистку води. Використовується для доочищення водопровідної води від механічних і хімічних забруднень, в обсязі, необхідному для приготування їжі і пиття. Високоефективно очищає воду від механічних домішок, хлору та його сполук, пом'якшує воду, усуває каламутність, неприємний запах і смак, знижує вміст у воді органіки, пестицидів, важких металів, трихлорметану та інших шкідливих речовин. Комплектується набором картриджів Бриз Еталон Стандарт, що забезпечують триступеневу очистку води:
   I ступінь — фільтрує речовиною картриджа служить спінений поліпропілен з щільністю волокон 5 мкм (видаляє осад, зважені частинки і механічні забруднення);
   II ступінь — фільтрує речовиною картриджа служить пресований вугільний блок з високою фільтруючою здатністю (видаляє сполуки хлору, органічні речовини, покращує органолептичні властивості води (смак і запах)).
   III ступінь — фільтрує речовиною картриджа є гранульоване активоване вугілля, що містить срібло, а також префільтр з поліпропілену (видаляє осад, зважені частинки і механічні забруднення).
   Використовувані матеріали і компоненти виготовлені з нетоксичних матеріалів, допущених для контакту з питною водою і відповідають вимогам ТУ У 29.2-2648400275-001: 2011.
   Оптимальна швидкість фільтрації води 2,5 л/хв. Ресурс комплекту картриджів Бриз Еталон Стандарт при відповідністі якості води, яка подається на систему очищення води, вимогам до питної води відповідно до чинного законодавства (ДСанПіН 2.2.4-171-10), становить не менше 3500 л.
   Комплект поставки:
   Фільтр в зборі з картриджами.
   Комплект для встановлення.
   Паспорт.
   Пакувальна коробка.
   Ключ для колб.
   Додаткова інформація

   Характеристики: Система очистки води Бриз Еталон Стандарт (BRF0402)

   Країна виробник Україна
   Тип продукту Средства для очистки воды
   Бренд Бриз
   PN BRF0402
   Відгуки

   Для зв'язку з нами