ПРАВИЛА АКЦІЇ

«ПОДВІЙНИЙ КЕШБЕК»

 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1.1. Акція – «Подвійний кешбек»(далі – «Акція»).

1.2. Строк дії Акції: з 16.12.2019 по 22.12.2019 р. включно (з 08:00 год. до 23:00 год.)

1.3. Організатором Акції є ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет». Місцезнаходження: 04073, м. Київ, пр-т Степана Бандери, 15-А (далі - Організатор).

1.4. Місцем проведення акції є гіпермаркети «АШАН та магазини «Мій Ашан», які розташовані на території України (за винятком тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджений особливий порядок місцевого самоврядування) за наступними адресами:

1. гіпермаркет
«АШАН ПЕТРІВКА»

Україна, м.Київ, проспект Степана Бандери, 15-А

2. гіпермаркет
«АШАН КІЛЬЦЕВА»

Україна, Київська область, Києво-Святошинский район, село Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Окружна, 4

3. гіпермаркет
«АШАН БІЛИЧІ»

Україна, м.Київ, вул. Берковецька, 6

4. гіпермаркет
«АШАН ЗАПОРІЖЖЯ»

Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Запорізька, б.1б.

5. гіпермаркет
«АШАН КРИВИЙ РІГ»

Україна, м. Кривий Ріг, площа 30-ліття Перемоги, 1

6. гіпермаркет
«АШАН СОКІЛЬНИКИ»

Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Сокільники, вул. Стрийська, 30

7. гіпермаркет
«АШАН ФОНТАНКА»

Україна, Одеська область, Лиманський район (колишнє найменування – Комінтернівський район), селищна Рада Фонтанська, Комплекс будівель та споруд №1

8. гіпермаркет
«АШАН ЛИБІДСЬКА»

Україна, м.Київ, вул.Горького (Антоновича), 176

9. гіпермаркет
«АШАН ЧЕРНІГІВСЬКА»

Україна, м.Київ, вул.Хоткевича Гната, 1-Б

10. гіпермаркет
«АШАН ПІВДЕННИЙ»

Україна, м.Львів, вул. Володимира Великого, 58

11. гіпермаркет
«АШАН RIVE GAUCHE»

Україна, м. Київ, вул. Здолбунівська, 17

12. гіпермаркет
«АШАН ГЛУШКОВА»

Україна, м. Київ, проспект Глушкова Академіка, будинок 13-Б

13. гіпермаркет
«АШАН СОСНІНИХ»

Україна, м. Київ, вул. Сосніних Сім'ї, будинок 17

14. гіпермаркет
«АШАН ЛУГОВА»

Україна, м. Київ, вул. Лугова (Оболонський район), будинок 12

15. гіпермаркет
«АШАН ГЕРОЇВ ПРАЦІ»

Україна, м. Харків, вул. Героїв Праці, 7

16. гіпермаркет
«АШАН ТАРАСІВСЬКА»

Україна, м. Харків, вул. Тарасівська, будинок 3

17. гіпермаркет
«АШАН ОЛЕКСІЇВСЬКА»

Україна, Харківська обл., Дергачевський район, смт. Мала Данилівка, вул. Кільцевий шлях, 4-А

18. гіпермаркет
«АШАН ЛІВОБЕРЕЖНИЙ»

Україна, Дніпропетровська область, Дніпровський район (Дніпропетровський район), Слобожанська селищна рада, комплекс будівель та споруд, буд. 17

19. гіпермаркет
«АШАН КИЇВСЬКА»

Україна, м. Житомир, вул. Київська, 77

20. гіпермаркет
«АШАН ХОТИНСЬКА»

Україна, м. Чернівці, вул. Хотинська, 43

21. гіпермаркет
«АШАН ЗОРЯНИЙ»

Україна, м. Дніпро, бульвар Зоряний, 1-А

22. магазин
«МІЙ АШАН ПРАВДИ»

Україна, м.Київ, проспект Правди, 102

23. магазин
«МІЙ АШАН КИРИЛІВСЬКА»

Україна, м.Київ, вул. Кирилівська, 160

24. магазин
«МІЙ АШАН ГАВЕЛА»

Україна, м. Київ, бульвар Гавела, 8

25. магазин
«МІЙ АШАН ВІЛЬЯМСА»

Україна, м.Київ, вул. Вільямса, 6а

26. гіпермаркет
«АШАН ЧОРНОВОЛА»

Львівська область, місто Львів, проспект Чорновола, В.(вулиця 700-річчя Львова), будинок 16і


1.4. Учасники Акції мають можливість на умовах визначених цими Правилами отримати в рамках проведення Акції заохочення – бонуси на картку лояльності АШАН («Заохочення»)

1.5. Учасниками Акції є фізичні особи (кінцеві споживачі), які отримали і зареєстрували картку лояльності АШАН, купують під час Акції акційні товари і мають можливість отримати заохочення від Організатора Акції.

1.6. Під Заохоченням слід розуміти надання Учасникам Акції можливості отримати додаткові бонуси в розмірі на картку лояльності Ашан за придбання товарів у період проведення Акції.

1.7. Під подвійним кешбеком мається на увазі нарахування в період дії Акції бонусів у подвійному розмірі за придбання товарів у місцях проведення Акції, в результаті чого Учасники Акції отримують вдвічі більшу кількість бонусів на картку лояльності АШАН у порівнянні із стандартним відсотком нарахуванням бонусів за діючою програмою по їх картці лояльності.

1.8. У період проведення Акції бонуси за програмами лояльності «Стандарт» 1%, «Бонус Плюс» 1,5%, «Бонус Ультра» 2%, «Студентська» 1%, «Сімейна» 1%, а також додаткові 0,5% бонусів за придбання товарів власних торгових марок Організатора – нараховуються у подвійному розмірі і складають:
За програмою лояльності «Стандарт» - 2%;
За програмою лояльності «Бонус Плюс» 3%;
За програмою лояльності «Бонус Ультра» 4%;
За програмою лояльності «Студентська» 2%;
За програмою лояльності «Сімейна» 2%;
Додаткові бонуси за придбання товарів власних торгових марок Організатора Акції 1%.
Організатор Акції не зобов’язаний нараховувати бонуси у встановленому цими Правилами Акції розмірі за придбання покупцем товарів, які є акційними згідно з іншими діючими рекламно-маркетинговими акціями ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ», якщо за придбання таких товарів встановлено окремі заохочення іншими правилами акції.

 

2. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ ТА ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ

2.1. Для участі у Акції особа, яка має картку лояльності АШАН, повинна у період з 16.12.2019 по 22.12.2019 р. включно придбати у будь-якому з гіпермаркетів «АШАН» або магазинів «Мій АШАН», які розташовані на території України (за винятком тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджений особливий порядок місцевого самоврядування) на території України (за винятком тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджений особливий порядок місцевого самоврядування) товари та отримати Заохочення у розмірі, що вказується у п. 1.8. цих Правил Акції.

2.2. Акційна пропозиція про нарахування додаткових бонусів в розмірі 1% від вартості придбаних товарів власних торгових марок Організатора Акції діє на товари наступних товарних знаків: Actuel, Red Bird, Gold Bird, Airport, Amal, Auchan, Baby, Chanau, Comptine, Cosmia, Cups, GR Star, In Extenso, Inex, Lazer, Mitwisz, MMM, OTF, Pouce, Qilive, RIK&ROK, Selecline. На товари торгової марки «Кожен день» дія акційної пропозиції про нарахування додаткових бонусів за придбання товарів власних торгових марок Організатора Акції 1% - не поширюється.

2.3. Заохочення за відповідною програмою лояльності надається Учасникам Акції у період проведення Акції за здійснення покупок будь-яких товарів, а за придбання товарів з переліку вказаних у пункті 2.2. власних торгових марок, що приймають участь в Акції – Учасники Акції отримують додаткові бонуси в розмірі, встановленому у п. 1.8. цих Правил Акції.

2.4. В період дії цієї Акції будь-які додаткові нарахування бонусів та/або інші акційні пропозиції за придбання товарів, на які встановлено заохочення згідно з іншими правилами акції ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ» - не подвоюються.

2.5. Організатор Акції має право визначати на власний розсуд асортимент і кількість товарів для різних гіпермаркетів АШАН та магазинів «Мій АШАН».

 

3. УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ

3.1. Особа, яка отримала Заохочення на картку лояльності АШАН має право використати отримані бонуси у будь-якому з вказаних у пункті 1.3 цих Правил Акції гіпермаркетів «АШАН» та магазинів «Мій АШАН», які розташовані на території України (за винятком тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей, де запроваджений особливий порядок місцевого самоврядування) для отримання знижки при купівлі товарів у мережі АШАН.

3.2. Отримані Учасником Акції Заохочення можуть бути використані для отримання однієї знижки у будь-який день після зарахування бонусів на картку лояльності.

3.3. Заохочення не підлягають обміну на грошові кошти і компенсація за невикористані Заохоченнями не надається.

3.4. Взяти участь в Акції мають право фізичні особи, що оформили і зареєстрували картку лояльності АШАН до придбання товарів власних торгових марок у період дії Акції та виконали всі умови цих правил Акції. Участь в Акції обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України та з врахуванням обмежень, визначених цими Правилами.

3.5. Приймаючи участь в Акції учасники Акції тим самим погоджуються з Правилами Акції. Участь в Акції прирівнюється до беззаперечної і безумовної згоди особи з умовами даних Правил.

3.6. Організатор не зобов’язаний перевіряти дієздатність осіб, що приймають участь у Акції.

 

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

4.1. Відповідальність Організатора не виходить за межі вартості та кількості Заохочень, вказаних у цих Правилах.

4.2. Організатор не несе відповідальності у разі настання  форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, дефолт, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини, які унеможливлюють проведення Акції чи виконання зобов’язань.

4.3. Організатор не несе відповідальності стосовно подальшого використання або невикористання наданих Заохочень після їх одержання Учасниками Акції на картку лояльності АШАН, а також не несе обов’язку надавати Заохочення у випадку якщо покупець не отримав/не зареєстрував картку лояльності АШАН чи не повідомив про її наявність касира при купівлі 05.11.2019, 12.11.2019, 19.11.2019 або 26.11.2019 товарів власних торгових марок АШАН, що вказані у пункті 2.2. цих Правил Акції.

4.4. Організатор має право відмовити у наданні Заохочень Учаснику Акції, якщо такий Учасник Акції не виконав будь-яку з умов цих Правил повністю чи частково та/або порушив будь-які умови Акції. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.

4.5. Організатор не прийматиме до розгляду та/або не несе відповідальності за будь-які претензії, що пов'язані з втратою, пошкодженням, псуванням і т. ін. карток лояльності та пов’язану з цим неможливість використання Заохочень Учасниками Акції чи третіми особами.

4.6. Організатор залишає за собою право продовжувати/скорочувати строк Акції та/або змінювати ці правила Акції на власний розсуд.

4.7. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

4.8. Усі Учасники Акції погоджуються дотримуватись цих Правил.

4.9. Заохочення видаються лише у разі виконання Учасником Акції, що здобув право на отримання Заохочень, усіх вимог передбачених цими правилами Акції. Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

4.10. Фактом участі в цій Акції Учасник Акції підтверджує ознайомлення з даними Правилами Акції та несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

 

5. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

5.1. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, що не урегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції, при цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

5.2. У разі повернення Учасником Акції в порядку і на підставах встановлених чинним законодавством України товару, за купівлю якого було отримане Заохочення, договір купівлі-продажу товару вважається розірваним разом з акційними умовами і Заохочення підлягає поверненню разом з товаром, за придбання якого Учасник Акції отримав Заохочення.

5.3. Приймаючи участь в Акції учасники Акції тим самим погоджуються з Правилами Акції. Участь в Акції прирівнюється до беззаперечної і безумовної згоди особи з умовами даних Правил.

5.4. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або реклами та питань, що не урегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

Для зв'язку з нами