Картридж Бриз Еталон Стандарт (BRK0433)

385,00 грн

Наявність: Є в наявності

Картридж Бриз Еталон Стандарт (BRK0433)
  Доставка:
 • самовивіз із магазинів Ашан
  Оплата:
 • карткою онлайн
  (Visa/Mastercard, Privat24, Visa Checkout)
Арт.: 658044
Пошук магазину
t
  Пошук магазину
  t
   Опис

   Опис: Картридж Бриз Еталон Стандарт (BRK0433)

   Картридж Бридж Еталон Стандарт призначений для установки в системи очищення води Бриз Еталон, а також будь-які інші триступінчаті системи очищення води. Використовується для доочищення водопровідної води від механічних і хімічних забруднень, в обсязі, необхідному для приготування їжі і пиття. Картриджі високоефективно очищають воду від механічних домішок, хлору та його сполук, пом'якшують воду, усувають каламутність, неприємний запах і смак, знижують вміст у воді органіки, пестицидів, важких металів, тріхлорметан і інших шкідливих речовин. Комплект картриджів для системи очищення води Бриз Еталон Стандарт складається з трьох картриджів, що забезпечують триступеневу очистку води:
   I ступінь — фільтрувальною речовиною картриджа служить спінений поліпропілен з щільністю волокон 5 мкм (видаляє осад, зважені частинки і механічні забруднення);
   II ступінь — фільтрувальною речовиною картриджа служить пресований вугільний блок з високою фільтруючою здатністю (видаляє сполуки хлору, органічні речовини, покращує органолептичні властивості води (смак і запах));
   III ступінь — фільтрувальною речовиною картриджа є гранульоване активоване вугілля, що містить срібло, а також префільтр з поліпропілену (видаляє осад, зважені частинки і механічні забруднення).
   Продуктивність:
   Ресурс комплекту картриджів Бриз Еталон Стандарт при відповідність якості подається на систему очищення води вимогам до питної води відповідно до чинного законодавства (ДСанПіН 2.2.4-171-10) становить не менше 3500 л.
   Комплект поставки:
   Змінний картридж — 3 шт.
   Паспорт.
   Пакувальна коробка.
   Використовувані матеріали і компоненти виготовлені з нетоксичних матеріалів, допущених для контакту з питною водою і відповідають вимогам ТУ У 29.2-2648400275-001: 2011.
   Додаткова інформація

   Характеристики: Картридж Бриз Еталон Стандарт (BRK0433)

   Країна виробник Україна
   Тип продукту Средства для очистки воды
   Бренд Бриз
   PN BRK0433
   Відгуки

   Для зв'язку з нами