Наша відповідальність

Магазини - це дещо більше, ніж місце для здійснення покупок: це місце пошуку нових робочих місць, активного соціального життя, місце зустрічі та спілкування. Для Ашан Україна першочерговим завданням є робити свій внесок у примноження добробуту мешканців районів, міст, у яких ми працюємо, а також захист довкілля.

Підписавши Глобальний Договір, що засвідчує нашу залученість до дотримання прав людини, дотримання робочого законодавства та дбання про оточення, а також залученість у боротьбі з корупцією, Група Ашан також прописала ці принципи у своїй хартиці етики. (версія 2015 року).

У соціальному плані, це зобов'язання відображається у партнерських стосунках з дитячими будинками. Один раз на три місяці ми організовуємо у всіх наших гіпермаркетах збір пожертвувань, до якого може долучитися будь-хто. В рамках цього благодійного збору, магазин додає товари першої необхідності та подарунки для дітей. Ці подарунки роздаються під час регулярних візитів наших співробітників до дитячих будинків. На сьогодні завдяки цьому партнерству допомогу отримують декілька сотень дітлахів.

   З 2011 року Фундація Ашан для Молоді дозволяє підтримувати спільні проекти магазинів та місцевих організацій. Окрім надання грошової допомоги, створюється справжнє партнерство, до якого долучаються наші співробітники, котрі діляться своїм часом, компетенціям и, знаннями та власною енергією з дітьми та молоддю цих організацій. 

Окрім цього, щороку, ми проводимо акції на національному рівні для допомоги дітям з синдромом Дауна спільно з Всеукраїнською благодійною організацією "Даун Синдром", а також сиротам та родинам з благодійного фонду "СОС Дитячі Містечка Україна".

 

Підприємство пропонує багато шляхів професійного зростання всіх профілів. Відсутність чи недостатність кваліфікації не завжди є перепонами при працевлаштуванні. Переважна більшість запропонованих компанією Ашан Україна вакансі доступні навіть без вимоги диплому чи досвіду роботи; співбесіди з працевлаштування відбуваються на основі компетенцій та особистісних якостях кандидатів. 

Ми вживаємо дій для інтегрування людей у ситуації інвалідності, і ми наголошуємо на цьому перед у спілкуванні з нашими клієнтами та співробітниками. Відсоток їх працевлаштування перевищує норму, відповідну українському законодавству.

Захист довкілля виявляється у постійному зусиллі зменшувати вплив від нашої діяльності на природу. Це полягає в:

  • управлінні та звітності щодо нашого споживання енергії, зокрема за допомогою наших амбіційних цілей щодо скорочення споживання та привертання уваги наших команд до виховання правильних прикладів поведінки,
  • підкреслення цінності наших відходів (переробка сміття),
  • постійне зусилля щодо зменшення використання пластикових пакетів.

Щороку співробітники беруть участь у акціях з прибирання власних міст, зокрема, щовесни у партнерстві з проектом "Зробимо Україну Чистою". 

Ласкаво просимо на веб-сайт!
Просимо обрати мову: