Дрібна побутова техніка

Дрібна побутова техніка: секрети правильного вибору

Продаж малогабаритних функціональних пристроїв для дому здійснюють офлайн, онлайн у безлічі торгових точок оптом і в роздріб. Асортимент товарів цього сегмента різниться залежно від спеціалізації, групування за категоріями.

 

Каталог гіпермаркету АШАН містить різновиди дрібної побутової техніки, призначеної для:

- особистого догляду;
- приготування напоїв;
- приготування їжі;
- догляду за будинком.

 Дрібною побутовою технікою вважають малогабаритні пристрої, які встановлюють на столах, невеликих платформах, і котрі здатна підняти та перенести одна людина. Характерна особливість таких приладів — вони створені для полегшення домашньої роботи, а також догляду за собою. До цієї групи товарів належать і різноманітні аксесуари, витратні матеріали для згаданих пристроїв.

 Така техніка дублює функції великих промислових приладів, проте її продуктивність обмежена потребами окремої сім’ї. Наприклад,тостер — це промислова піч в мініатюрі. Кухонний комбайн, блендер,вафельниця теж мають аналогічні прототипи, призначені для безперервного використання і виробництва великих партій продукції. Завдяки побутовим версіями можна самостійно приготувати їжу, напої, забезпечивши себе тим, що пропонують професіонали.

 

 Як вибрати техніку

Вибираючи техніку в звичайному або інтернет-магазині, треба пам’ятати, що дрібні побутові прилади морально застарівають вже через 2–3 роки. Тож виробники не прагнуть організувати сервіс з їх обслуговування, що спричиняє певні складнощі:

 - авторизованої точки ремонту в місті може не бути;
 - комплектуючі дістати проблематично та дорого;
 - іноді процес заміни деталі затягується на місяці.

 Тому ціни на ремонт таких пристроїв невиправдано високі. З огляду на те, що провідні світові бренди до вартості приладів закладають чималий відсоток «за ім’я», до вибору продукції варто підходити вкрай ретельно.

 Купуючи дрібну техніку для дому, орієнтуйтеся не тільки на марку, опис характеристик пристрою, його вартість. Рекомендується також:

 - уточнити наявність офіційних сервісних центрів у місті (що їх більше, то краще);
 - дізнатися у працівників сервісних центрів, товари якої марки найчастіше приносять ремонтувати;
 - якщо важливий бренд, взяти товар із меншим функціоналом. Це повинен бути прилад, котрий має хороші відгуки і який фірма випускає не один рік;
 - не погоджуватися на додатковий гарантійний ремонт, навіть якщо пропозиція здається дешевою і вигідною, — чекати техніку доведеться місяцями.

Вибираючи дрібні побутові прилади, враховуйте: щороку фірми, намагаючись переграти клієнтів, випускають новинки. Тому припиняють виготовлення комплектуючих і сервісну підтримку старих моделей. Купуючи товар недорого, зі знижкою, собі або у подарунок, будьте готові до того, що після першої ж поломки доведеться купити новий.

 


Для зв'язку з нами