Корм сухий для птахів O.L.KAR Хобі Міл Говорун для хвилястих папуг, 600 г

БЕЗКОШТОВНА доставка від 500 грн
26,66 грн

Наявність: Немає в наявності

Корм сухий для птахів O.L.KAR Хобі Міл Говорун для хвилястих папуг, 600 г
В даний час товар відсутній
Арт.: 657941

Доступний самовивіз з магазинів, інші можливості доставки див. вище

Пошук магазину
t
  Пошук магазину
  t
   Опис

   Опис: Корм сухий для птахів O.L.KAR Хобі Міл Говорун для хвилястих папуг, 600 г

   Склад: просо біле, насіння льону, насіння соняшнику, сухофрукти, крейда кормова, овес, горіхи волоські, гарбузове насіння, пакетик з вітамінно-мінеральною добавкою.

   Корм ​​містить життєво необхідні протеїни, вуглеводи, жири, амінокислоти (лізин, метіонін, триптофан), вітаміни (А, В1, В2, В3, В5, В6, В12, С, Д3, Е, К3, РР) , макро- і мікроелементи (кальцій, фосфор, сірку, йод, кобальт, селен). Рецептура корму розроблена провідними спеціалістами ветеринарної медицини спільно з фахівцями-орнітологами, враховуючи багаторічний вітчизняний і світовий досвід раціональної годівлі декоративних птахів.

   Рекомендації щодо застосування і дозування: збалансований корм, який є сумішшю відбіркових зерен з вітамінно-мінеральною добавкою, що забезпечує 100% потреби папужок в поживних речовинах, вітамінах, макро- і мікроелементи. Але, з огляду на те, що папужки містяться в неволі і не мають доступу до інших продуктів, не забувайте класти в клітку своїм улюбленцям свіжі, вимиті овочі та фрукти. Вони містять ферменти, які допомагають розщеплювати складні органічні сполуки в засвоюваних формах, а також урізноманітнюють раціон папужок, покращує апетит і додає бадьорості. Перед застосуванням упаковку з кормом необхідно ретельно струснути. Добова потреба в кормі для одного папужки становить близько 5-10 г (0,5-1 столова ложка). Оскільки неможливо вітамінізувати зерна з оболонкою (оболонка лущиться птахом разом з нанесеними вітамінами), ми додаємо окремо всі необхідні вітаміни і мінерали для розчинення у воді і випоювання. Вітамінно-мінеральна добавка повністю розчиняється у воді і не надає їй забарвлення. Для правильного дозування додавайте добавку один раз на добу в питну воду в кількості 100-200 мг (на кінчику ножа) на 1 соскову поїлку (50-100 мл води). Воду міняйте не рідше 1 разу на добу (для уникнення кишкових інфекцій). Випаювати добавку необхідно курсами по 5 днів з інтервалом 5 днів. Корм пройшов перевірку якості в лабораторії і не містить токсинів, грибків, патогенних бактерій, пестицидів, гербіцидів, радіонуклідів, є безпечним і корисним для птиці.
   Додаткова інформація

   Характеристики: Корм сухий для птахів O.L.KAR Хобі Міл Говорун для хвилястих папуг, 600 г

   Тип корму Сухий
   Розмір тварини Дрібні птахи
   Вид корму Сухий корм
   Країна виробник
   Види птахів Попугаи
   Тип продукту Корм для птиц
   Бренд O.L.KAR
   Вага корму 600 г
   Вага, г 600
   Відгуки

   Для зв'язку з нами