Про АШАН

ХТО МИ?

Ашан Рітейл – міжнародна компанія роздрібної торгівлі. Перший магазин було відкрито у Франції у 1961 році. В Україні АШАН присутній з 2008 року.

Сьогодні ми мультиформатний рітейлер: більше 6000 співробітників, 26 магазинів у 9 містах, а також електронна комерція по всій Україні.

АШАН – це гіпермаркети, супермаркети та магазини біля дому, що пропонують якісну, здорову та локальну продукцію, вдосконалюють клієнтський досвід завдяки команді комерсантів, захоплених своєю справою.

ЧОГО МИ ХОЧЕМО?

Створювати комерцію нового покоління.

ЯК МИ ЦЬОГО ДОСЯГАЄМО?

Пропонуючи якісне, здорове і локальне, неповторний досвід здійснення покупок нашим клієнтам і комфортні умови праці та можливості самореалізації нашим співробітникам.

ЧОМУ МИ КРУТІ? бо ми...

- найбільший французький роботодавець в Україні
- бренд №1 за думкою українських споживачів та експертів (рейтинг «Фаворити успіху», найкращий бренд-лідер серед гіпермаркетів)
- у ТОП-10 найкращих роботодавців серед рітейлу (рейтинг HeаdHunter)
- у ТОП-5 компаній, що не дискримінують (рейтинг Індекс Корпоративної Рівності)
- єдиний роботодавець, що працевлаштовує людей із синдромом Дауна, адже ми віримо в потенціал кожного

ЧОМУ НАС ОБИРАЮТЬ?

- стабільна компанія з європейськими стандартами та прозорою політикою
- міжнародний досвід та єдина внутрішня платформа для обміну практиками з колегами з інших країн (АШАН представлений у 17 країнах в Європі, Азії та Африці)
- потужна база для розвитку і кар'єрного зростання - тренінги та навчальні модулі, коучинг і наставництво, проектна робота та lean management
- політика соціальної відповідальності - можливість участі у волонтерських заходах, що змінюють України (Фундація Ашан для Молоді, підтримка дитячих будинків, участь у благодійних спортивних та екологічних заходах)
- європейський соціальний пакет (страхування життя та медичне страхування, повний медичний огляд, оплачувані дні волонтерства, пільгове харчування, гнучкий графік в офісі, забезпечення усіма інструментами для роботи та уніформою, здорові сніданки та спортивне дозвілля)

ПРИЄДНУЙСЯ! ВСЕ БУДЕ АШАН!

Для зв'язку з нами