12 липня, вул. Вільямса 6 а, Київ  

26 липня, проспект Правди 102, Київ

Київ,  21 червня  2018

Створюючи мультиформатне, відповідальне та інноваційне підприємство Ашан продовжує експансію в Україні.

Наразі компанія має 22 магазини форматів гіпермаркет та суперстор і незабаром відкриє перші магазини біля дому під вивіскою «Мій Ашан»,  щоб стати ще ближчими до клієнтів та супроводжувати їх повсякденно.

Ремоделінг магазинів, які зараз оперують під вивіскою Topmart, вимагає тимчасового припинення діяльності, з метою здійснення необхідних робіт та оновлень, що дозволять запропонувати клієнтам більш привабливі магазини нового концепту.  Дати ремоделінгу та переходу під вивіску «Мій Ашан» :

вул. Вільямса, 6 а

закриття 21 червня – відкриття 12 липня

проспект Правди,102

закриття  05 липня – відкриття 26 липня

У цих магазинах, перших у форматі «Мій Ашан», будуть запропоновані сучасні рішення та послуги, покликані відповісти на щоденні потреби клієнтів.

Збільшений вибір, ексклюзивні товари марки Ашан, що вже знайшли своє визнання на ринку завдяки високій якості за доступною ціною, нові сегменти для формату наближеності – кулінарія, курочки гриль, піца власного виробництва, випікання багетів на місці, а також кафе в середині магазину.

Окрім більш широкого та різноманітного асортименту, ніж зараз, у магазинах також з’явиться безкоштовний Wi-Fi та місця для підзарядки мобільних пристроїв. Ще однією особливістю магазинів «Мій Ашан» стане пункт видачі товарів - Click and Collect  -, що дозволить клієнтам замовляти онлайн весь непродовольчий асортимент, представлений у гіпермаркетах Ашан, та отримувати покупки у своєму магазині біля дому.

«Мій Ашан» - це комфортний магазин, де швидко і приємно робити щоденні покупки!

Чекаємо на Вас вже в липні!