Благодійна акція

 

З 29 серпня до 11 вересня в усіх гіпермаркетах АШАН проходить благодійна акція на підтримку бездомних тварин, що знаходяться на утриманні у БФ "Сіріус".

 ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ ПІД УМОВНОЮ НАЗВОЮ «ДОПОМОГАЙ, КУПУЮЧИ!»

(НАДАЛІ – «ПРАВИЛА»)

 ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1.  Організатором і виконавцем благодійної акції «Допомагай, купуючи!» (далі — «Акція» або «благодійна Акція») є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАРС УКРАЇНА», що знаходиться за адресою: Україна, 07403, Київська обл., місто Бровари, вул. Онікієнка Олега, будинок 127; ідентифікаційний код юридичної особи: 21638055 (далі — «Марс»).  

1.2.  Акція проводиться за підтримки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ», що знаходиться за адресою: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, будинок 15-А; ідентифікаційний код юридичної особи: 35442481 (надалі – «Ашан»).

1.3.  Партнером Акції є Благодійна Організація “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “СІРІУС”, що знаходиться за адресою: Україна, 02140, м. Київ, проспект Бажана, будинок 14, квартира 309; ідентифікаційний код юридичної особи: 21684066 (надалі – “Фонд”).

1.4.  Акція проводиться в магазинах мережі “Ашан” на всій території України, крім Автономної республіки Крим та території проведення АТО (надалі – «Територія проведення Акції»).

1.5.  Акція проводиться у період з «00» годин «01» хвилин «29» серпня 2017 року до «23» годин «59» хвилин 11 вересня 2017 року включно, (надалі – «строк проведення Акції» або «тривалість Акції», або «період проведення Акції»).

1.6.  Продукція, що бере участь в Акції (надалi – «Акційна продукція» або «Продукція»):

вологі корми для котів під торговельними марками “Whiskas”, “Kitekat” і “Sheba” у паучах вагою 85 і 100 грамів.

1.7.  Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу. Умовна сума (як вона визначена нижче), яку буде передано Фонду в якості допомоги, формується виключно за рахунок Марс.

1.8.  Метою проведення Акції є надання Марсом Фонду безоплатної благодійної допомоги в формі кормів для тварин, імпортером яких є Марс.

 УЧАСНИКИ АКЦІЇ.

2.1.  Учасниками Акції можуть стати будь-які громадяни та особи без громадянства, які протягом Строку проведення Акції придбали Акційну продукцію (надалі – «Учасники Акції», або «Учасники»). При цьому кожен Учасник Акції може брати участь в Акції необмежену кількість разів.

 УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.

3.1.  Для участі в Акції необхідно протягом періоду проведення Акції придбати щонайменше 1 або більше одиниць Акційної продукції.

3.2.  Учасники Акції можуть придбати необмежену кількість одиниць Акційної продукції.

 МЕХАНІКА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.

4.1.  Після завершення строку проведення Акції, Ашан надає Марсу звіт про кількість проданої Акційної продукції протягом строку проведення Акції у штуках (надалі – “Кількість Акційної продукції”).

4.2.  На підставі наданих відомостей, Марс розраховує умовну суму за наступною формулою:

А = В х 1 грн., де –

А – умовна сума, а

В – кількість реалізованої акційної продукції у штуках.

4.3.  Марс формує благодійну допомогу, до складу якої може входити продукція під однією з наступних торгових марок: Kitekat, Whiskas, Chappi, Pedigree, Perfect Fit, Sheba, що імпортується Марс та може споживатися тваринами, що утримуються Фондом. При цьому, загальна вартість такої продукції повинна дорівнювати умовній сумі, визначеній за правилами цього пункту 4, за відпускними цінами мережі Ашан. Загальна кількість продукції, що входитиме до благодійної допомоги, разраховується за наступною формулою:

Y = A / Z, де –

Y – загальна кількість продукції, що входитиме до благодійної допомоги,

А – умовна сума, а

Z – ціна мережі Ашан.

4.4.  Сформована благодійна допомога передається Марсом Фонду протягом 31 (тридцяти одного) календарного дня після завершення строку проведення Акції.

4.5.  Будь-яка згадка про передачу однієї гривні на благодійну діяльність на будь-яких інформаційних джерелах означає механіку, прописану в цьому пункті 4, в тому числі наступні згадки:

«Допомагай, купуючи», «1 гривня з кожної придбаної упаковки вологого корму для котів іде на допомогу тваринам у притулку».

 ОБМЕЖЕННЯ.

5.1.  Марс та його уповноважені особи не беруть на себе відповідальність за будь-які суперечки щодо кількості та якості проданої Акційної продукції, а також не несуть відповідальності за правильність визначення кількості проданої Акційної продукції.

 ІНШІ УМОВИ.

6.1.  Марс залишає за собою право не передавати благодійну допомогу Фонду в разі його відмови від прийняття допомоги, порушення Фондом законодавства України, що робить неможливим передання допомоги або в інших об’єктивно виправданих випадках. При цьому, Марс докладе усіх зусиль для якомога найшвидшого використання допомоги для інших подібних цілей.

6.2.  Марс не несе відповідальності за подальше використання благодійної допомоги після її надання передання.

6.3.  Марс та Виконавець не несуть відповідальності за неознайомлення Учасників з даними Правилами.

6.4.  Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.