Набор средств для очистки гладильных поверхностей Auchan

/////
/////
129,00 грн

Доступность: Есть в наличии

Набор средств для очистки гладильных поверхностей Auchan
  Доставка:
 • самовывоз из магазинов Ашан
  Оплата:
 • картой онлайн
  (Visa/Mastercard, Privat24, Visa Checkout)
Арт.: 584499

Доступен только самовывоз из магазинов!! Ближайшее к вам:

Поиск магазина
t
  Поиск магазина
  t
   Описание

   Описание: Набор средств для очистки гладильных поверхностей Auchan

   Универсальный набор средств от бренда Auchan, предназначенный для очистки гладильных поверхностей. Набор оснащен эффективными химическими веществами.
   Дополнительная информация

   Характеристики: Набор средств для очистки гладильных поверхностей Auchan

   Страна производитель Германия
   Бренд Auchan
   Материал Пластик
   Отзывы
   Средняя оценка пользователя
   /////
   /////
   25 апреля 2019 г.
   /////
   /////
   Відсутня інструкція до застосування українською, російською або англійською. Машинний переклад з наявних мов не дозволяє встановити правильний спосіб застосування продукту, тому використовувати засіб можуть лише поліглоти
   АШАН Украина
   Доброго дня!
   Дякуємо за Ваш коментар.
   Нижче інструкція українською мовою:

   Набір засобів для очищення прасувальних поверхонь
   Склад: 5 доз очисника 6 мл, 1 щітка для чищення, 1 ластик 40 г.
   Очищення від накипу: ампули очищають та захищають від накипу праски та парогенератори (тиск до 6 бар).
   Правила використання: Для видалення накипу: розвести 1 дозу з 0,5 л води. Для захисту від накипу 1 дозу розвести з 1,5 л води Залити рідину в резервуар. Ввімкнути апарат і налаштувати його на максимальне положення пари. При повному нагріванні активуйте пару до повного випарування рідини. Промийте резервуар від залишків накипу. Повторити процедуру після 10 використань.
   УВАГА: Не використовувати при прасуванні. Не підходить для очищення кавоварок та прасок без резервуарів. Застереження щодо використання: тримайте в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очима, шкірою та одягом. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо вони є і це легко зробити. Продовжіть промивання. Проковтування: негайно звернутися до лікаря і показати упаковку або етикетку
   2. Чищення: Щітка для чищення дозволяє очистити залишки накипу в отворах для пари на підошві праски та парової машини. Використання на охолодженій поверхні праски чи парової машини.
   3. Очистка: Олівець для очищення підошви прасок та парогенераторів. Видаляє плями від текстилю, які можуть прилипати до підошви праски під час прасування. Використовувати на всіх підошвах прасок та парогенераторів;
   Інструкція з експлуатації: - Нагрійте праску з термостатом у мінімальному положенні (приблизно 100 ° C). Як тільки праска нагріється до необхідної температури, вимкніть та відключіть праску.
   - Забезпечити належну вентиляцію ; - Нахиліть праску вперед і нанесіть гуму на підошву круговими рухами ; - Залиште на 1-2 хвилини. - протріть чистою, сухою тканиною і видаліть залишки при прасуванні вологої ганчірки ; - Для парових установок активуйте функцію пару ; - У разі складних забруднень відновіть операцію стільки разів, скільки потрібно.
   Застереження щодо використання: тримайте в недоступному для дітей місці.
   Матеріали пластик, аніонні поверхнево-активні речовини, неіонні поверхнево-активні речовини.- менше 5% ; парфуми

   З повагою, Сергій, менеджер клієнтської підтримки

   1 Товаров

   Для связи с нами